Apie Prancūziją

Ką veikti Prancūzijoje?

Prancūzija – tai visos Europos ir pasaulio pasididžiavimas, grožio ir estetikos šalis. Joje kerinčiomis spalvomis žydi laukai. Žydri jūrų ir vandenynų purslai skalauja auksinius paplūdimius, Alpių kalnynai sklaido debesis, o pasakiški architektūros ir meno šedevrai užima kvapą... Todėl aplankyti svajingą Prancūziją turėtų kiekvienas... O kaip atsispirti, kai čia tiek daug neįtikėtinai šaunių vietų, o pramogos ir nuotykiai lydi tik išlipus iš lėktuvo. Bet nuo ko pradėti? Kad nepasimestumėte tarp šimtų įspūdingų monumentų ir visame pasaulyje garsių vietų, pateikiame kelis šaunius veiklos Prancūzijoje pasiūlymus!

Ką veikti Prancūzijoje?

  • Prancūzijos Provansas – tai žadą atimanti senoji Prancūzijos sritis... Provansas yra viena iš tų vietų, kurioje pasijusite lyg atsidūrę pasakoje ar kitoje planetoje. Žydri, violetiniai ir kitomis spalvomis išmarginti laukai, gėlių klodai ir dieviškas peizažas...

  • Paryžius – žinoma, nusprendus apsilankyti Prancūzijoje, būtina bent kelias dienas skirti sostinei Paryžiui. Tai yra įstabus miestas, jame stūkso vieni iš žymiausių pasaulio monumentų ir architektūros garsenybių: Eifelio bokštas, Luvro muziejus, Dievo Motinos katedra, Triumfo arka, Švč. Jėzaus Širdies ir dar daugelis kitų būtinų aplankyti vietų.

  • Paryžiaus disneilendas – stebuklingas kampelis, kuriame pramogų nestigs tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai puiki proga pasinerti į pasakų pasaulį!

  • Verdono tarpeklis – tikras rojus žemėje. Krištolinis vanduo, uolų apsuptis ir pasakiška žaluma... Visa tai lydės didžiausiame Europoje tarpeklyje.

  • Pasiplaukioti Ženevos ežere – smaragdinis vanduo ir akimis neaprėpiama panorama... Ženevos ežeras yra antras didžiausias vandens telkinys Centrinėje Europoje, o jo vandenys skalauja ne tik Prancūzijos, bet ir Šveicarijos krantus.

Informacija apie Prancūziją

Atostogų planuose laukia nuotaikinga išvyka į romantikos šalį Prancūziją? Skamba šauniai! Čia jūsų laukia neįtikėtini nuotykiai ir potyriai. Turėsite šaunią galimybę pasivaikščioti Eliziejaus laukais. Pasinerti į pasaulio istoriją Luvro muziejuje. Išgerti taurę gėrimo ant Senos kranto. Įkopti į aukščiausią Europos Sąjungos kalną Monblaną. Pasikaitinti Nicos saulėje ir pasigrožėti žydinčiais Provanso laukais... Ak, skamba lyg sapnas! Na, bet kelionė į svajingąjį kraštą labai greitai taps realybe. Ypač kai lėktuvų bilietai į Prancūziją tokiomis žemomis kainomis! Nieko nelaukite, surinkite šaunią kompaniją ir leiskitės į šį nuostabų nuotykį! Žinoma, prieš išvykstant verta pasidomėti šalyje esančia tvarka, kultūriniais skirtumais ir pagrindine informacija. Ir nors Prancūzija yra viena iš liberaliausių ir be galo šiuolaikiška Europos valstybė, toliau pateikiame informaciją, kurią verta atsiminti.

Naudinga žinoti apie Prancūziją:

  • Išmokite kelis žodžius prancūziškai. Nors daugelis didžiųjų šalies miestų gyventojų laisvai kalba angliškai, bet gana dažnai pasitaiko, kad kalbama tik prancūziškai. Todėl bent kelios pagrindinės frazės prancūzų kalba tikrai pravers kelionėje.

  • Saugokitės kišenvagių ir prašinėtojų. Būdami minioje saugokite brangius daiktus, nes galite net nepajusti, kaip kažkam paniš nagai. Be to, gatvėse šmirinėja prašinėtojai ir apgavikai, kurie įvairiausiais būdais bandys iškaulyti pinigų.

  • Patogiausia keliauti traukiniais. Niekas to nepaneigs, nes susisiekimas traukiniu Prancūzijoje – ne tik vienas iš greičiausių, bet ir tvarkingiausių.

  • Neapsiribokite vien Paryžiumi. Daugelis keliautojų Prancūziją mato tik kaip sostinę Paryžių, bet būtina pamatyti visas jos dalis. Juk jose vyksta visiškai kitoks gyvenimas ir tik taip įmanoma pažinti tikrąjį šalies veidą.

Lėktuvų bilietai į Prancūziją

Apie Prancūziją ir prancūzišką gyvenimo būdą pastatyta šimtai filmų, parašyta dar daugiau knygų bei sukurta pasakiškų meno kūrinių... Pati šalis primena meno kūrinį: prabangi ir įstabi architektūra, daugybę kilometrų besitęsiantys vynuogynų ir gėlių laukai... O kur dar dangaus žydrumo ežerai ir krištoliniai jūros bangų purslai... Skamba taip viliojančiai, kad sunku atsispirti... Bet nestabdykite savęs ir nudžiuginkite save bei artimuosius išvyka į romantikos ir grožio kraštą Prancūziją! Tai yra taip paprasta. Tiesioginiai skrydžiai Lietuva–Prancūzija vykdomi beveik kiekvieną savaitės dieną į vienus iš gražiausių valstybės miestų: Paryžių, Grenoblį ir Nicą. Bus neapsakomai gera ir smagu! O kur dar žemos lėktuvų bilietų į Prancūziją kainos! Negalite patikėti? Tai yra tikra tiesa, nes puikūs skrydžių pasiūlymai randami visus metus. Jei atidžiai seksite oro linijų skelbiamas naujienas, tikėtina, kad aptiksite paskutinės minutės kelionę į Prancūziją. Pasitaikius tokio tipo akcijai, lėktuvų bilietus įsigysite už juokingai žemas kainas! Tad kam švaistyti pinigus skrydžiui, kai galėsite laisvai mėgautis prancūziškais malonumais!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos