Kainos Prancūzijoje

Prancūzija turėtų būti įtraukta į jūsų privalomų aplankyti šalių sąrašą. Juk čia stovi Eifelio bokštas, Luvro muziejuje eksponuojama Leonardo da Vinci Mona Lisa, puikus prancūziškas maistas, unikalūs miestai ir nepaprasta gamta. Per vieną kelionę patirsite tiek nuotykių, kad net sunku apsakyti. Taigi, pats laikas pradėti planuoti šias nepamirštamas atostogas Prancūzijoje. Planuojant kelionę visada svarbu apskaičiuoti ir paskirstyti numatomą biudžetą, o pirmasis jūsų pirkinys turėtų būti lėktuvo bilietas į Prancūziją. Jei norite sutaupyti, patariame skrydžių dairytis pusę metų prieš išvykstant, nes bilietai bus mažesnėmis kainomis. Džiaugsitės sutaupę ir galėsite labiau pasilepinti pačios kelionės metu. Per šį laiką nenuobodžiaukite, o toliau planuokite išvyką ir ieškokite apgyvendinimo vietos. Viešbučių kainos Prancūzijoje labai įvairios, žinoma, didžiuosiuose miestuose ir labiau turistų lankomose vietose – bus brangiau. Kodėl gi nepasidarius kur apsistoti toliau nuo centro? Taip ne tik sutaupysite, bet ir pamatysite vietas, kurios slepiasi atokiau nuo visų turistų.

Kainos Prancūzijoje

Prancūzija tikrai žavinga šalis, čia vyrauja aukšti standartai ir estetika. Todėl nekeista, jog ir kainos yra aukštos. Pagal 2017 metų duomenis, kainos Prancūzijoje aukštesnės 57,98 procento nei Lietuvoje. Štai keletas jų susipažinimui:

 • Maisto kainos Prancūzijoje:

  Pienas (1 litras) 0.94 €
  Duona (500g) 1.31 €
  Baltieji ryžiai (1kg) 1.65 €
  Kiaušiniai (12) 2.64 €
  Vietinis sūris (1kg) 13.80 €

 • Restoranų kainos Prancūzijoje:

  Vakarienė dviems 46.00 €
  Vietinis alus (0.5 litro) 5.00 €
  Cappuccino 2.62 €
  Vanduo (0.33 litro) 1.50 €
  Cigarečių kainos Prancūzijoje (Marlboro) 7.00 €

 • Transporto kainos Prancūzijoje:

  Viešojo transporto bilietas 1.60 €
  Taxi 1km 1.75 €

 • Kuro kainos Prancūzijoje:

  Benzinas (1 litras) 1.27 €

Nors kainos Prancūzijoje ir aukštesnės nei Lietuvoje - neišsigąskite, nes visuomet galite sutaupyti pirkdami lėktuvų bilietus anksčiau. Tad būkite praktiški ir nieko nelaukite!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos