Lankytinos vietos Prancūzijoje

Prancūzija yra viena didžiausių Europos valstybių, joje gausu istorinių paminklų, meno ir kultūros kūrinių, o ką jau kalbėti apie kvapą gniaužiančią gamtą ir kraštovaizdžius. Gražios vietos Prancūzijoje jus lydės nuo pirmos minutės – Šiaurės Prancūzija sužavės garsiausiais visų laikų meno ir architektūros šedevrais, o jaukūs Pietų Prancūzijos miestai įsups į prancūzišką idilę. Nenuostabu, kad dėl to Prancūzija tampa ir viena daugiausiai turistų lankomų valstybių. Ir tikrai ne be priežasties – čia puikiai išvystytas turizmas, o paslaugų kokybė visuomet atitiks griežčiausius reikalavimus. Restoranuose ir kavinėse jūsų lauks nepakartojami patiekalai, o viešbučiai ir kitos apgyvendinimo vietos sužavės prancūzišku preciziškumu. Sudomino? Jei taip, jau dabar pradėkite ieškoti lėktuvų bilietų į Prancūziją, nes skrydžiai visada pigesni likus pusei metų iki išvykimo datos. Taip galėsite pasimėgauti kelione dar labiau!

Lankytinos vietos Prancūzijoje

Pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją jau jūsų? Pats laikas pradėti planuoti kelionę! Patariame pasidomėti apgyvendinimu bei viešuoju transportu. Be to, būtinai sužinokite, kokios turistų lankomiausios vietos Prancūzijoje. Tam rekomenduojame:

Prancūzijos lankomiausios vietos:

  • Eifelio bokštas – viena lankomiausių vietų ne tik Prancūzijoje, bet ir visame pasaulyje. Tikrai turite pamatyti Prancūzijos sostinės Paryžiaus simbolį.
  • Luvro muziejus – vienas žymiausių muziejų pasaulyje, kuriame eksponuojami garsiausi Europos ir pasaulio meno kūriniai.
  • Versalio rūmai – nepakartojamas dizainas ir prabanga, ši vieta laikoma absoliučios jėgos simboliu.
  • Prancūzijos Rivjera – arba kitaip „Žydrasis krantas“, Prancūzijos pakrantės dalis, gavusį šį pavadinimą dėl neapsakomo Viduržemio jūros mėlynumo.
  • Sen Mišelio kalnas – kalnas stiprių potvynių metu tampa sala, dėl šios priežasties jis laikomas viena dramatiškiausių vietų Prancūzijoje.
  • Luaros slėnis – vieta, garsėjanti viduramžių architektūra. Daugelis aplankiusių šį regioną sako, jog čia galima pasijusti lyg pasakų knygoje.

Gražios vietos Prancūzijoje yra kiekviename šalies kampelyje, tad ir išsirinkti yra labai sunku. Todėl siūlome pasilikti daugiau laiko kelionės planavimui ir įsigyti lėktuvų bilietus anksčiau. Taip ne tik turėsite daugiau laiko susidėlioti išvykos tikslus, bet ir sutaupysite, nes skrydžiai yra pigesni juos įsigyjant likus pusei metų iki išvykimo.

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos