Pietų Prancūzija

Prancūzija – žavinga šalis, kurioje rasite amžių istorijos paminklus, garsiausius meno ir kultūros palikimus, nuostabią prancūzišką virtuvę ir dar daugelį kitų dalykų. Visko tiek daug, kad sunku apsispręsti, ką norite pamatyti, tad patariame, pirmiausiai nuspręsti – Pietų Prancūzija ar Šiaurės Prancūzija. Žinoma, Paryžius, Lilis ir kiti šiaurinės dalies miestai tikrai įdomu, bet gal atostogos Pietų Prancūzijoje skamba geriau? Kodėl gi ne, kai čia lepina šiluma, o žydras Viduržemio jūros vanduo skalauja auksinius paplūdimius. Šios atostogos tikrai atneš puikius potyrius ir kokybišką poilsį. Pietų Prancūzijos kurortai idealiai pritaikyti turistams, nesvarbu, ar vyksite vieni ar su vaikais, nes čia visų lauks daug linksmybių ir nepamirštamų įspūdžių. Tad nieko nelaukite ir lėktuvų bilietų į Prancūziją ieškokite jau dabar, nes kuo anksčiau pradėsite dairytis skrydžių, tuo kainos bus mažesnės. Būkite praktiški ir sutaupykite keliaudami į Pietų Prancūziją!

Pietų Prancūzija

Atostogos Pietų Prancūzijoje tikrai jūsų nenuvils ir jei nusprendėte čia vykti, turite aplankyti kiek įmanoma daugiau vietų. Ką verta pamatyti? Žinoma, kiekviena detalė verta dėmesio, bet štai Pietų Prancūzijos miestai, kuriuos rekomenduojame aplankyti:

  • Avinjonas – žavus miestas, garsus savo istorija ir viduramžiška architektūra;
  • Biarritz – miestas, kuriame jus patrauks jaukūs paplūdimiai ir Pietų saulė;
  • Karkasonas – miestas, kuris jus sužavės savo autentiška viduramžių architektūra;
  • Nica – čia jus tikrai nustebins saulėtieji Viduržemio jūros paplūdimiai;
  • Albi – čia rasite istorinį skirtingų amžių palikimą.

Visos šios vietos yra nepakartojamos ir vertos jūsų vizito, tačiau nepamirškite ir Provanso srities. Pietų Prancūzijos Provancas žavi spalvomis ir jaukiais namais. Čia atvykę, pasijusite lyg pasakoje ir tikrai suprasite, ką reiškia prancūziškas gyvenimo menas! Tad nedvejokite, nes galbūt atostogos Pietų Prancūzijoje yra kaip tik tai, ko jums reikia! 

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos