Prancūzijos universitetai

Prancūzija – šalis, davusi pasauliui intelektualinį ir kultūrinį paveldą, kuris svarbus iki šių dienų. Valstybė garsi savo humanizmo ir liberalizmo idėjomis. Mokslas Prancūzijoje svarbi to dalis - vieni geriausiai įvertintų universitetų tarptautiniu lygiu, inovatyvi švietimo sistema, puikios sąlygos studentams ir dar daugelis kitų aspektų, kurie iškelia Prancūziją į mokslo aukštumas. Juk šalis užaugino tokius garsius menininkus, rašytojus ir mokslininkus kaip Renė Dekartas, Žanas Paulis Sartras, Žanas Renuaras, Klodas Monė, Alberas Kamiu ir daugelis kitų. Tad gal ir jūsų svajonė yra mokytis ir studijuoti Prancūzijoje? Juk kaip gera būtų po paskaitų nueiti į mažą kavinukę Paryžiaus centre ir gerti kavą skaitant Albero Kamiu knygą. Skamba viliojančiai? Kodėl gi ne, kai skrydžių bilietus į Prancūziją galite įsigyti labai patraukliomis kainomis ir nesukti galvos dėl kelionės sunkumų.

Prancūzijos universitetai

Prancūzų universitetai garsėja visame pasaulyje, čia puikiai išplėtotos meno ir kultūros studijų programos, joms neatsilieka mokslo sritys. Daugelis žino, jog Prancūzija susiduria su sunkumais dėl anglų kalbos, ši priežastis šalyje lėmė, jog pradėtos labiau skatinti mainų programos, todėl atsirado daugiau galimybių studijuoti anglų kalba. Tad neverta baimintis, jei planuojate rinktis studijas Prancūzijoje semestrui ar dviems, bet patariame įgyti prancūzų kalbos pagrindus, nes taip bus daug lengviau komunikuoti ne tik akademinėje aplinkoje, bet ir mieste ar draugų kompanijoje. Jei tvirtai apsisprendėte vykti mokslų krimsti į Prancūziją, pateikiame keletą geriausių šalies universitetų.

Geriausi universitetai Prancūzijoje:

  • Ecole Normale Supérieure, Paris – universitetas, užimantis vieną aukščiausių vietų humanitarinių ir tiksliųjų mokslų srityse;
  • Ecole Polytechnique – specializuojasi tiksliųjų mokslų ir verslo srityse;
  • Université Pierre et Marie Curie – garsus tiksliųjų ir medicinos mokslų srityse;
  • École Normale Supérieure de Lyon – universitetas rengia tyrėjus ir mokytojus;
  • CentraleSupélec – specializuojasi inžinerijos srityje.

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos