Lėktuvų bilietai į Prancūziją

Pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją

Romantiška atmosfera, jaukios gatvės, užburiantys kraštovaizdžiai, karščiu alsuojantys paplūdimiai, autentiška kultūra ir be galo intriguojanti istorija... Skamba pažįstamai? Taip, visa tai yra žavinga Prancūzija! Šalis, kuriai neįmanoma atsispirti. Kraštas, kurį įsimylėsite, vos žengę pirmus žingsnius, nes kiekviena detalė Prancūzijoje tiesiog užburia... Romantiškas Paryžius, saulėta Prancūzijos Rivjera, istorinis Lionas, svaigaus vyno sostinė Bordo miestas, dėl vakarėlių garsi Nica. Šios ir dar daugelis kitų vietų atskleis tikrąjį svajingos Prancūzijos veidą. Tai yra įvairovės šalis, žinoma dėl gilių tradicijų, kurios darė įtaką visos Europos kultūrai ir istorijai. Atvykus į Prancūziją, būtina ją pažinti tyrinėjant regionus. Jų čia yra dvidešimt du ir visi iki vieno į šalį įneša savitumo ir išskirtinumo. Įdomu, kad regionai tokie skirtingi, todėl kiekvienas atrodys lyg nauja valstybė. Vieni garsėja dėl gėrimų ir gastronomijos įvairovės. Antri žavi gamta ir kerinčiu kraštovaizdžiu. Treti į Prancūziją įneša vakarėlių ir linksmybių jaudulio. Žinoma, per vienas atostogas aplankyti visus dvidešimt du regionus yra gana sudėtinga užduotis. Bet atvykti į šią žavingą valstybę galėsite taip dažnai, kaip tik panorėsite. Juk lėktuvų bilietai į Prancūziją beveik visus metus džiugina žemomis kainomis, o skrydžiai vykdomi net į tris pasakiško grožio šalies miestus: sostinę Paryžių, kalnuotą Grenoblį ir vakarėlių miestą Nicą. Tad ilgai negalvokite: griebkite pigius skrydžių bilietus ir pradėkite svajingas atostogas Prancūzijoje!

Bilietai internetu į Prancūziją

Prancūzija – pati didžiausia Europos Sąjungos valstybė. Čia visada laukia nuotykių ir pramogų gausa. Tai yra šalis, kurioje galima rasti visko: nuo gilią senovės istoriją menančių iki modernumu ir šiuolaikišku gyvenimo ritmu judančių miestų... Pavyzdžiui, nuo dangų remiančių kalnų iki dešimtis kilometrų besitęsiančių lygumų... Nuo karščiu alsuojančių paplūdimių iki sniegu pasipuošusių slidinėjimo kurortų... Visko tiek daug, kad vienų atostogų bus maža. Nestabdykite savęs ir išvyką į Prancūziją paverskite smagia tradicija! Skamba šauniai? Kodėl gi ne! Taip per kiekvieną atvykimą turėsite neįtikėtiną progą pažinti visas šalies paslaptis ir kultūrą. Puikus planas – nauja kelionė į Prancūziją – vienas naujas regionas arba miestas! Taip keliaudami nepraleisite nė vieno svarbaus objekto ir nuotaikingai praleisite laisvalaikį. O kad ši nauja tradicija lengvai prigytų, jums padės pigūs lėktuvų bilietai į Prancūziją! Skrydžiai į romantikos ir grožio kraštą beveik visus metus išlieka žemomis kainomis. Pakilimas pastebimas tik prieš didžiąsias šventes ir karštaisiais vasaros mėnesiais, taigi keliauti niekas nesutrukdys! Jei norite sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko, siūlome bilietus įsigyti internetu. Taip ne tik turėsite progą pirkimą atlikti neišėjus iš namų ar darbo vietos, bet ir aiškiai matysite visas įsigijimo sąlygas. Lengvai pasirinksite bagažo dydį, keisite datą ar turėtojo duomenis. Lėktuvų bilietai internetu į Prancūziją – praktiškas pasirinkimas keliaujantiems!

Lietuva–Prancūzija

Planuojate atostogas ir norite apsilankyti užsienio šalyje? Tai yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Keliaudami turite neįkainojamą progą pažinti kitus kraštus, išbandyti naujus dalykus, sutikti įdomių žmonių ir pamatyti išskirtinę bei įdomią kultūrą. Šių nuotykių toli dairytis nereikia, nes visa tai ir dar daugiau rasite kerinčioje Prancūzijoje. Tai yra įvairus ir gilių tradicijų kraštas, kuriame išmoksite mėgautis gyvenimu... Visi, kas yra apsilankę Prancūzijoje, patvirtins, kad prancūzai moka džiaugtis kiekviena diena. Jie dievina skanų maistą, svaigius gėrimus, meną, architektūrą, tradicijas ir laimingą gyvenimo būdą. Kai atvyksite, jus nuolatos lydės nuotaikinga atmosfera ir pozityvios emocijos. Be to, turėsite neįkainojamą progą savo akimis išvysti visame pasaulyje garsius ir atpažįstamus objektus: Eifelio bokštą, Versalio rūmus, Sen Mišelio kalną, Verdono tarpeklį ir dar daugelį kitų kvapą gniaužiančių vietų... Kelionė bus dar smagesnė, kai pamatysite, kokios mažos lėktuvų bilietų į Prancūziją kainos! Tikrai taip, skrydžiai tokie pigūs, kad Prancūzijoje galėsite praleisti kiekvieną savaitgalį! Skamba viliojančiai? Žinoma, o dar šauniau, kad Lietuva–Prancūzija maršrutas vykdomas trimis kryptimis:

  • Vilnius–Paryžius,

  • Vilnius–Nica,

  • Vilnius–Grenoblis.

Tad lengvai rasite norimą maršrutą ir išvykos datą. Jei norite būti užtikrinti žemomis skrydžių kainomis, siūlome bilietų dairytis anksčiau prieš planuojamą kelionę. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir laiką, skirtą planuotis atostogas!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos