Prancūzija – Lietuva

Planuojate keliauti į Prancūziją ilgesniam laikui? Nusprendėte pasisvečiuoti pas gimines ar išsirinkote vieną iš Prancūzijos universitetų savo studijoms, o gal planuojate kurti verslą? Tai yra labai rimtas ir svarbus žingsnis jūsų gyvenime, kyla daug klausimų ir vienas iš jų – kaip dažnai galėsiu grįžti namo į Lietuvą. Mes sakome – nesijaudinkite, nes Prancūzija – Lietuva lėktuvų bilietai pigūs, o skrydžiai patogūs. Skriskite iš Paryžiaus Buvė, Nicos, Grenoblio oro uostų į Vilniaus oro uostą arba iš Paryžiaus Buvė ir Nicos oro uostų į Kauną. Tai tikrai patogu, be to, skrydžiai trunka vos kelias valandas ir yra vykdomi kelis kartus per savaitę, tad nesklandumų tikrai nekils. Nesijaudinkite ir ramiai planuokite naują gyvenimo puslapį!

Prancūzija – Lietuva

Praleiskite Prancūzijoje ilgesnį laikotarpį ir pažinkite šalį dar geriau. Nesijaudinkite dėl grįžimo namo, nes kryptimi Prancūzija – Lietuva lėktuvų bilietai labai geromis kainomis. Ne tik pigu, bet ir patogu, tad galėsite namo grįžti nors ir kas savaitę! Bet kas norės grįžti, kai Prancūzija gali tiek daug pasiūlyti, net ir ilgiau apsistojus šalyje, sunku viską pamatyti. Žinoma, jei nusprendėte skristi iš Prancūzijos namo į Lietuvą, nepamirškite lauktuvių. Štai keletas patarimų, kokiomis lauktuvėmis tikrai nustebinsite artimuosius ir parvešite dalelę Prancūzijos:

  • Prancūziški kvepalai – parfumerijos produktai Prancūzijoje yra labai aukšto lygio ir garsūs visame pasaulyje, prisiminkite Coco Chanel!
  • Paryžiaus simbolis – Eifelio bokšto statulėlės, skamba gan banaliai, tačiau šie maži suvenyrai vis dar išlieka labai populiarūs tarp keliautojų.
  • Sūriai – Prancūzija garsėja savo sūriais ir gausybe jų rūšių, tad tikrai neprašausite pro šalį.
  • Vynas, šampanas – kas daugiau, jei ne prancūziškas vynas ar tikras šampanas iš Šampanės regiono.

Tad užverskite artimuosius lauktuvėmis iš Prancūzijos, ypač, kai skrydžiai Prancūzija – Lietuva tokie pigūs!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos