Pigios kelionės į Prancūziją

Kur apsistoti Prancūzijoje?

Prancūzija – tai meilės, grožio ir istorijos kraštas. Čia nuo seno vystėsi visą Europą formavusios tradicijos ir kultūra. Kai kalbame apie prancūzišką gyvenimo būdą, mintyse iškyla lengvumas, žaismingumas ir širdį užliejanti romantika... Taip, tai yra pasakiško grožio šalis, į kurią atvykus galvą apsuka svaigi ir lengvabūdiška atmosfera. Tad tai yra idealus būdas atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pasinerti į užburiantį prancūzišką nuotykį. O šalis puiki tuo, kad čia šauniai praleisite ne tik ilgas kelių savaičių atostogas, bet ir jaukią savaitgalio išvyką! Jokia kelionė neapsieina be patogaus ir kokybiško poilsio, o tai užtikrins vieta, kurioje nuspręsite apsistoti. Prancūzijos viešbučiai garsėja dėl neįtikėtinos prabangos, tvarkos ir aristokratiškos atmosferos. Čia visada laukia jaukūs kambariai, draugiški darbuotojai ir maloni patirtis. Žinoma, viešbučių kainos Prancūzijoje svyruoja ir labiausiai priklauso nuo miesto, kuriame planuojate apsistoti. Viešbučiai Paryžiuje bus brangesni negu, tarkime, Marselyje. Jei skirsite užtektinai laiko poilsio vietos paieškoms, tikėtina, kad rasite optimaliausią variantą. Tam geriausiai tinka viešbučių rezervacija internetu. Taip galėsite iš anksto užsisakyti patikusius kambarius, matyti visą reikiamą informaciją ir susipažinti su sąlygomis. Na, o jei norite sutaupyti, tai lengvai padarysite įsigydami lėktuvų bilietus. Klausiate, kaip? Pigios kelionės į Prancūziją suteiks neįtikėtiną galimybę keliauti pigiai, o už sutaupytus pinigus galėsite laisvai mėgautis visais prancūziškais malonumais!

Prancūzija – neįprastos kelionės

Eifelio bokštas, Luvro muziejus, Sen Mišelio kalnas, Monmartras, Eliziejaus laukai ir dar labai daug objektų, sukūrusių unikalų ir tuo žavingą Prancūzijos veidą. Jei planuojate nebe pirmą kelionę į Prancūziją, tikėtina, kad šias vietas jau spėjote aplankyti, tad ką daryti? Turime intriguojantį pasiūlymą – neįprastos Prancūzijos vietos! Nesvarbu, šalį lankote dešimtą kartą ar tiesiog norite paįvairinti įprastą turistų maršrutą, galite aplankyti kiek keistas ir neįprastas Prancūzijos vietas. Juk tai yra puikus atostogų planas! Kadangi šalis be galo didelė ir įdomi, tokių objektų tikrai ne vienas ir ne du. Taigi siūlome išbandyti pačius įsimintiniausius.

Keistos vietos Prancūzijoje:

  • Le Palais Idéal – mėgstate rinkti gražius ar neįprastos formos akmenukus? Tai mėgo daryti ir paštininkas vardu Ferdinandas Chevalis. Jis taip mėgo rinkti akmenukus, kad per daugiau negu 20 metų pastatė visą skulptūrų parką! Vyras akmenukus rinkdavo naktimis ir iš jų lipdydavo įvairiausių formų objektus. Taip gimė ši neįprasta vieta. Įdomu, kad Ferdinandas iš tų pačių akmenukų pats susirentė mauzoliejų, kuriame jį ir palaidojo.

  • Geltonasis malūnas (Le Moulin Jaune) – tikrai sudėtinga apibūdinti vietą, kuri labiau primena keistą sapną, o ne realybę. Tai yra jaukus parkas, kuriame stovi žavus geltonas malūnas, o jį supa žaliuojantis sodas. Bet įdomybės tik prasideda, nes čia stovi skulptūros ir instaliacijos, atrodančios, lyg ką tik nužengusios iš psichodelinio sapno.

  • Machines de l’Ile, Isle of Nantes – Nanto mieste esantis muziejus, kuriame kiekviena industrinė detalė atgyja ir pavirsta į milžiniškus metalinius gyvūnus. Čia galėsite pasivažinėti ant ratuoto dramblio ar pajodinėti skruzde milžine.

Pigios kelionės į Prancūziją

Romantiškas Paryžius, saulėtas Marselis, kultūros centras Lionas, prabangus Versalis, istorinis Avinjonas... Tai yra vieni iš gražiausių žavingos Prancūzijos miestų. Juos tiesiog privaloma aplankyti! Įsivaizduokite save tyrinėjančius senojo krašto miestus, jų tradicijas ir šimtus metų siekiančias šaknis. Kaip būtų gera gurkšnoti svaigųjį gėrimą, ragauti à L'oignon ir pasinerti į lengvus akordeono garsus... Ak, vien skaitant mintyse pradeda dėliotis būsimos kelionės planai. Nieko nelaukite, nes tai padaryti labai paprasta. Jums tereikia atvykti į Prancūziją ir čia praleisti nepamirštamas atostogas! O kaip neatostogauti, kai pigios kelionės į Prancūziją pasitaiko beveik kas savaitę! Tikrai taip, lėktuvų bilietai į Prancūziją džiugina žemomis kainomis, o tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus greiti ir patogūs. Jums tereikia išsirinkti norimą išvykos datą bei kryptį ir pradėti ieškoti šaunių skrydžių pasiūlymų! Nepraleiskite progos keliauti dar pigiau, o tai padaryti labai lengva, jei atidžiai sekate visas oro linijų skelbiamas naujienas. Jose dažnai pasiūloma paskutinės minutės kelionių į Prancūziją. Taip svajonių šalį pasieksite taip pigiai, kad net nepajusite. Taigi keliaukite praktiškai ir mėgaukitės visais prancūziškų atostogų džiaugsmais!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos