Kelionė po Prancūziją

Norite praleisti nepamirštamą laiką? Jums puikiai tiks Prancūzija, nes šalis gali pasiūlyti veiklos tiek žiemos, tiek vasaros mėnesiais, tad keliauti bus vienas malonumas. Planuojate išvyką su antrąja puse? Tuomet siūlome pasimėgauti Paryžiaus romantika: juk kaip gera klaidžioti jaukiomis miesto gatvėmis, sustoti bohemiškoje kavinėje ir pasimėgauti taure prancūziško vyno. Nuostabu! Po Paryžiaus vykite į Provansą, nes čia kiekvieno širdis prisipildys romantikos – spalvingi sodai ir žavinti Viduramžių architektūra, o vaikščiodami spalvingomis gatvelėmis pasijusite lyg pasakos veikėjai. O gal pasiimsite daugiau kelionės bendražygių ir vyksite su draugais? Tada kelionė po Prancūzijos pietus turėtų atsidurti jūsų planuose. Įsivaizduokite, kaip smagiai visi praleisite laiką Nicos paplūdimiuose, kur nenutyla muzika ir visi juda karštu Pietų ritmu. Jei keliaujate su vaikais, nepraleiskite progos nustebinti mažuosius ir aplankykite Disneilendą! Tai bus geriausia dovana vaikams, o ir patys nustebsite, kiek smagių akimirkų patirsite. Todėl jau dabar pradėkite ieškoti pigių skrydžių bilietų į Prancūziją ir nudžiuginkite artimuosius. Kad sutaupytumėte pirkdami bilietus, skrydžių dairytis pradėkite likus pusei metų iki planuojamos išvykimo datos, tada lėktuvų bilietai į Prancūziją bus ypatingai geromis kainomis.

Kelionė po Prancūziją

Jei nusprendėte keliauti į Prancūziją, tikrai susidūrėte su klausimu – ką pamatyti ir aplankyti? Variantų labai daug, o apsispręsti sunku, bet galime garantuoti, kad jus sužavės Prancūzijos pilys. Taip taip, juk šalis mena tokią gilią istoriją, tad ir istorinių paminklų čia apstu. Kelionės po Prancūzijos pilis yra tikras hitas tarp turistų, tad siūlome išbandyti ir jums!

Vienos gražiausių pilių Prancūzijoje:

  • Mont Saint-Michel – pilis stovi ant kalno, kuris per didžiuosius potvynius pavirsta sala. Vaizdas tikrai dramatiškas;
  • Château de Chambord – pilis, pastatyta XVI amžiuje, mena didžiuosius istorijos įvykius;
  • Palace of Versailles – Versalio rūmai, vieta žavinti prabanga ir grožiu, laikoma absoliutizmo simboliu;
  • Carcassonne – viduramžiais pastatyta pilis, puikiai atspindi romantizmo grožį;
  • Château d’Angers – įspūdingos architektūros pilis, pastatyta viduramžiais.

Šios pilys ir dar daugelis kitų tikrai privers jus pasijusti lyg Prancūzijos karalių laikais. Todėl nieko nelaukite ir jau dabar ieškokite jums tinkamiausių skrydžių į Prancūziją pasiūlymų!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos