Prancūzijos kalnai

Prancūzija yra nepakartojama šalis, žavinti keliautojus miestais, gamta ir karščiu alsuojančiais paplūdimiais. Bet ar žinojote, kad vienas patraukliausių kelionių pasirinkimų yra atostogos Prancūzijos kalnuose? Prancūzijos kalnų kurortai visus metus pritraukia gausybę keliautojų iš viso pasaulio. Šalyje stovi Tirėnų, Alpių ir Juros kalnynai, todėl lengvai išsirinksite jums tinkamiausią kurortą. Kiekviename jų rasite nepriekaištingą aptarnavimą ir didelį paslaugų pasirinkimą. Jei keliaujate vasarą, Prancūzijos kalnų kurortai gali pasiūlyti kopimą ir žygius kalnų takais, o kraštovaizdžiai, atsiveriantys nuo viršūnių užburs net visko mačiusius. Žiemos sezonu vykite slidinėti. Kadangi Prancūzija kiekvienais metais pritraukia didelius srautus turistų, slidinėjimo kurortai visuomet pasižymi kokybe ir nepriekaištingumu. Net jei nesate dideli slidinėjimo gerbėjai, tikrai rasite ką nuveikti. Gal išbandysite sniegomobilius ar šoksite į kinkinių šunų roges? Rekomenduojame išbandyti viską ir tikrai nenusivilsite, ypatingai, jei sutaupysite pinigų pirkdami lėktuvo bilietą į Prancūziją. Ieškokite bilietų likus pusei metų iki išvykos ir tikrai rasite mažesnes kelionės kainas. Tad kam švaistyti pinigus brangiems skrydžiams, kai geriau pasimėgauti prancūziškais malonumais.

Prancūzijos kalnai

Kiekvienas Prancūzijos kalnas yra ypatingas ir unikalus, o kraštovaizdžiai tiesiog užburia. Stovėdami viršukalnėje pasijusite lyg pasaulio valdovai! Išbandykite jau dabar, ypatingai, kai tokios geros lėktuvų bilietų į Prancūziją kainos! Išsirinkus jums tinkamiausią pasiūlymą, pradėkite kurti kelionės maršrutą. Mes turime kelis pasiūlymus!

Gražiausi Prancūzijos kalnų kurortai:

  • Alpės – vienas įspūdingiausių kalnynų pasaulyje, čia rasite gyvą ledo jūrą, dar vadinamą „Prancūzijos kalnų ledynu“;
  • Šamoni slėnis – snieguotos viršukalnės, kiek tik akys gali aprėpti...
  • Thollon-les-Mémises – jaukus kurortas, nuo kurio atsiveria įspūdingas kalnų ežero vaizdas;
  • Verkoras – kalnų masyvas, žavintis vienais didžiausių miškų Prancūzijoje;
  • La Bresse-Hohneck – kalnų slėnių ir sniegynų vaizdai sužavės jus taip, kad norėsite grįžti kiekvienais metais!

Kokia graži ta Prancūzija! Keliaukite pamatyti ir jūs, ypač, kai tai taip paprasta, nes iš Lietuvos į Prancūziją vykdomi dažni tiesioginiai skrydžiai. Lėktuvų bilietų kainos visuomet išlieka panašios, bet sutaupysite dar daugiau, jei skrydžių dairytis pradėsite likus bent pusei metų iki išvykimo. 

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos