Prancūzijos kurortai

Prancūzija – vien išgirdus šį žodį prieš akis iškyla Eifelio bokštas, milžiniškos Luvro salės, pasakiškos pilys ir kerinti gamta. Jei ieškote kur praleisti atostogas, tuomet Prancūzija jums kaip tik. Tiek daug vietų, kurias privalote aplankyti ir nuotykių, kuriuos turite patirti. O gal šias atostogas leiskite sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti karštomis saulės voniomis ir gaiviomis jūros bangomis... Kaip gerai, nes Prancūzija gali pasiūlyti ir tai! Jau dabar pradėkite dairytis skrydžių bilietų į Prancūziją. Patariame tai daryti kuo anksčiau, nes kainos, likus bent pusei metų iki išvykimo, yra žemiausios. O kas gali būti geriau nei pigus lėktuvo bilietas į Prancūziją ir atostogos, gulint saulės atokaitoje... Darosi šilta vien skaitant! O Prancūzijos kurortai prie jūros tikrai pasiūlys karštas atostogas. Gražiausi Viduržemio jūros ir Atlanto vandenyno paplūdimiai jau laukia jūsų.

Prancūzijos kurortai

Keliaudami pailsėti į Prancūziją galite rinktis iš daugybės skirtingų kurortų. Žiemos metu keliautojai mieliau renkasi slidinėjimo kurortus, nes čia trasos idealiai pritaikytos žiemos sporto fanatikams, o atsiveriantys gamtos vaizdai užgniaužia kvapą. Vasarą populiariausia rinktis tingesnį poilsį, mėgaujantis saulės spinduliais viename iš daugelio jūros kurortų.

Prancūzijos kurortai prie Atlanto vandenyno – vakarinėje šalies dalyje esantys paplūdimiai traukia turistus iš viso pasaulio. Vienas labiausiai lankomų kurortų yra Arkašonas. Čia ne tik galėsite šokinėti Atlanto vandenyno bangose, bet ir mėgautis pačiu tikriausiu Bordo regiono vynu. Vynas puikiai derės prie jūros gėrybių, kurios Arkašono kurorte visada šviežios ir be galo skanios. Kraštas garsėja austrėmis, tad rekomenduojame išbandyti ir pažadame, kad bus sužavėti net didžiausi gurmanai!

Prancūzijos kurortai prie Viduržemio jūros – Pietų Prancūzija visada išlieka turistų traukos centru, nes atvykusius visada pasitinka šiluma ir geras oras. Kurortai tokie populiarūs dėl nepriekaištingo aptarnavimo ir pramogų gausos. Neapsiriksite, jei vyksite su vaikais, nes ir mažiesiems kiekviena akimirka bus nepamirštama. Prancūzijos kurortas – Nica – yra lankomiausias Viduržemio jūros srityje. Kaip patogu, nes galite rinktis tiesioginį skrydį iš Vilniaus ir Kauno oro uostų į Nicą! Tad belieka pradėti ieškoti tinkamiausios kelionės datos.

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos