Skrydžiai į Prancūziją

Lėktuvų bilietai į Prancūziją

Prancūzija – meilės, grožio, pasakiškos gamtos, istorijos, meno ir gastronomijos valstybė. Tai yra šalis, išsiskirianti iš visos Europos. Čia puoselėjama kultūra, tradicijos ir mados, nukeliavusios ir į kitas šalis. Kai tik atvyksite į Prancūziją, suprasite, kad turite neįkainojamą progą mėgautis autentiška krašto atmosfera, priversiančia įsimylėti tiek pačią šalį, tiek čia dominuojančias tradicijas. Būtinai aplankykite garsiausias vietas ir miestus. Žinoma, kelionę tiesiog būtina pradėti nuo romantiško Paryžiaus! Sostinė, kurioje rasite ne tik vienus iš garsiausių pasaulio traukos objektų, bet ir jaukią atmosferą ir tikrą prancūzišką idilę. Argi nešaunu būtų sėdėti jaukioje kavinėje, gurkšnoti aromatingą kavą ir grožėtis Eifelio bokšto didybe? O gal klausytis lengvų akordeono akordų žvelgiant į Senos vingius? Skamba taip viliojančiai, kad mintyse jau seniai susikrovėte lagaminus? Tad kam svajoti, kai atostogos Prancūzijoje – ranka pasiekiamos! Tikrai taip, nes lėktuvų bilietai stebina žemomis kainomis. Pigūs skrydžiai į Prancūziją dažniausiai randami vėlyvą rudenį ir žiemos mėnesiais, tik prieš didžiąsias šventes pasitaiko pabrangimas. Nereikia laukti rudens, kad pigiai aplankytumėte šią pasakiško grožio šalį. Visada sutaupysite bilietus įsigiję tada, kai lieka ilgesnis laikas iki planuojamos išvykos. Be to, puikūs maršrutų pasiūlymai galimi į nuostabius šalies miestus: Paryžių, Nicą ir Grenoblį. Tad nieko nelaukite: ištraukite iš spintos lagaminą ir pradėkite planuoti romantišką kelionę į Prancūziją!

Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Svaigusis gėrimas, burnoje tirpstančių kruasanų aromatas ir Charles Trenet dainų akordai... Skamba prancūziškai? Žinoma, o kur dar pasakiško grožio Alpių kalnynai, auksiniai Nicos paplūdimiai, žaismingas Disneilendas, užburiantys Versalio rūmai ir dar daugelis kitų? Visi šie stebinantys atradimai laukia, kai apsilankysite romantikos šalyje Prancūzijoje. Daugelis atvykusių svečių didžiąją dalį kelionės laiko praleidžia sostinėje Paryžiuje. Bet neapsiribokite tik juo vienu, nes šalis tokia milžiniška ir tiek daug gali pasiūlyti, kad kiekvienas miestas ir regionas nustebins autentiška patirtimi. Pavyzdžiui, Bourgogne-Franche-Comté regionas sužavės gardžiais sūriais, žaliuoju turizmu ir jaukiomis gamtos oazėmis. Normandija garsėja dėl savo istorijos ir stebinančių architektūros šedevrų. O kur dar skanesni gėrimai ir tikras vin de Champagne, jei esate Grand Est regione! Tad tikrai neprašausite apsilankę bent keliuose skirtinguose Prancūzijos regionuose. Na, o gal iškelsite sau tikslą kasmet aplankyti po vieną naują Prancūzijos regioną? Tai yra puikus sumanymas, ypač kai tokios geros lėktuvų bilietų į Prancūziją kainos! Taip pigu, kad atvykti galėsite ne tik kartą per metus, o bent kartą per mėnesį! Argi nešaunu? O kur dar patogūs skrydžiai į Prancūziją – rinkitės greitus tiesioginius Vilnius–Paryžius, Vilnius–Nica ar Vilnius–Grenoblis maršrutus ir vos po kelių valandų galėsite mėgautis romantiška Prancūzijos atmosfera grožėdamiesi žymiu Eifelio bokštu ar gulėdami saulės atokaitoje pasakiškoje Nicoje...

Lietuva–Prancūzija

Svarstote, kur praleisti atostogas? Sutinkame, tai yra sudėtingas sprendimas, bet niekada neprašausite pasirinkę romantiškąją Prancūziją! Intriguojantys muziejai, pasaką pralenkiančios pilys, didingi ir auksu puošti rūmai bei gatvės, kuriose nenutyla muzika... Ak, vien pagalvojus, širdyje suskamba akordeono melodija, o mintyse pradedame dėlioti būsimų atostogų Prancūzijoje planus. Tad kodėl gi ne? Ypač kai Lietuva–Prancūzija lėktuvų bilietai tokiomis šauniomis kainomis! Įsitikinkite tuo patys. Tikėtina, kad net nepajusite, jog įsigijote bilietus! Na, o skrydžiai į Prancūziją – ne tik pigūs, bet ir greiti. Be to, tiesioginiai maršrutai labai patogūs. Iš Lietuvos galite vos per kelias valandas atsidurti sostinėje Paryžiuje, karštojoje Nicoje ar jaukiame Grenoblio mieste. Skamba lyg puikus planas būsimoms atostogoms? Tikrai taip! Na, o jei vis dar abejojate, pateikiame kelis nuotaikingus faktus, kurie turėtų padėti apsispręsti.

Faktai apie Prancūziją:

  • Luvro muziejus yra pats lankomiausias visame pasaulyje ir visai ne be reikalo, nes čia saugomi vieni iš žymiausių meno kūrinių, net ir garsioji Leonardo da Vinčio Mona Liza rado jame prieglobstį.

  • Prancūzija garsi dėl daugelio dalykų. Bet nieks nepaneigs, kad šalies virtuvė yra viena iš ryškiausių visame pasaulyje. Būtent dėl šios priežasties nuo 2010 metų Prancūzijos gastronomija įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

  • Prancūzija garsėja ne tik dėl intriguojančių muziejų ir gardaus maisto, bet ir dėl ilgaamžių moterų. Prancūzės visoje Europos Sąjungoje gyvena ilgiausiai.

  • Prancūzija yra didžiausia Europos Sąjungos narė, tad nenuostabu, kad šalyje naudojamos net 12 skirtingų laiko zonų!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos