Pigūs skrydžiai iš Prancūzijos

Gyvenate Prancūzijoje, o Lietuvoje esantys artimieji vis klausinėja, kada grįšite? Nustebinkite juos, nes tai padaryti taip lengva, ypatingai, kai skrydžiai iš Prancūzijos į Lietuvą patogūs ir labai pigūs. Kainos bus dar žemesnės, jei kelionę planuoti pradėsite anksčiau, nes kaip ir skrendant iš Lietuvos į Prancūziją, taip ir iš Prancūzijos į Lietuvą – bilietai žemesnėmis kainomis yra likus bent keliems mėnesiams, o geriausia – pusei metų iki išvykos datos. O keliauti labai patogu, nes skrydžiai Prancūzija – Lietuva yra vykdomi net kelis kartus per savaitę. Tiesioginiai maršrutai galimi į Kauno ir Vilniaus oro uostus. Populiariausi skrydžiai iš Prancūzijos į Vilnių, nes galite rinktis net iš trijų Prancūzijos oro uostų - Paryžiaus Buvė, Grenoblio, bei Nicos. Tad kelionė tikrai nesukels sunkumų ar didesnių piniginių išlaidų.

Pigūs skrydžiai iš Prancūzijos

Prancūzija yra nuostabi šalis, galinti kiekvienam pasiūlyti kažką naujo ir neatrasto, bet ar žinojote, kad čia galima rasti ne tik nepakartojamus miestus ir kurortus, bet ir daug tiesioginių skrydžių į kitus žemynus? Daugelis žmonių Prancūziją renkasi kaip tarpinę stotelę keliaujant už Europos ribų. Labai patogu, jei renkatės skristi į JAV ar Azijos šalis. Bet prieš tai nepamirškite pasidomėti didžiaisiais šalies oro uostais.

Didžiausi Prancūzijos oro uostai:

  • Šarlio de Golio oro uostas – priklauso Paryžiui, galimų krypčių – 237.
  • Nicos oro uostas – galimų krypčių – 90.
  • Liono Saint Exupery oro uostas – galimų krypčių – 77.
  • Marselio Provanso oro uostas – galimų krypčių – 86.
  • Paryžiaus–Orli oro uostas – galimų krypčių – 119.

Susisiekimas lėktuvu Prancūzijoje labai patogus, tiesiog reikia skirti daugiau laiko kelionės planavimui. Taip ne tik apgalvosite kiekvieną detalę, bet ir sutaupysite, nes užsisakius lėktuvų bilietus bent puse metų anksčiau, jie bus ženkliai mažesnėmis kainomis. Tad nelaukite paskutinės minutės ir pradėkite planuoti būsimas atostogas!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos