Tiesioginiai skrydžiai į Prancūziją

Planuoti atostogas taip malonu, o jei dar skrendate į Prancūziją... Čia kiekviena Paryžiaus gatvelė alsuoja romantika, o žavingieji Provanso sodai ir pastatai primena pasaką. O kur dar svaiginantis prancūziškas vynas iš Bordo ar Burgundijos regionų. Visa tai laukia jūsų, tiesiog įsigykite lėktuvų bilietus į Prancūziją ir voilà! Skristi labai patogu, nes avialinijos gali pasiūlyti daug tiesioginių maršrutų iš Vilniaus ir Kauno miestų. Tiesioginiai skrydžiai į Prancūziją iš Vilniaus galimi į Paryžiaus Buvė, Grenoblio ir Nicos oro uostus. Tiesioginiai skrydžiai į Prancūziją iš Kauno galimi į Paryžiaus Buvė ir Nicos oro uostus. Tad keliauti kaip niekada patogu, o jei skrydžių pradėsite dairytis likus bent pusei metų iki išvykimo datos, lėktuvo bilietai į Prancūziją bus dar žemesnėmis kainomis. Tad kelkite sparnus į Prancūziją!

Tiesioginiai skrydžiai į Prancūziją

Svajojate patirti nepamirštamas atostogas Prancūzijoje? Kodėl gi ne, kai kelionės tokios patogios, nes tiesioginiai skrydžiai į Prancūziją iš Vilniaus oro uosto ir Kauno vykdomi net kelis kartus per savaitę, o trunka vos kelias valandas. Skamba taip gerai, kad net sunku patikėti! Daugelis keliautojų dėl patogumo ir susisiekimo renkasi Latvijos arba Lenkijos oro uostus – tai irgi ne bėda, nes avialinijos gali pasiūlyti tiesioginius maršrutus iš Varšuvos ir Rygos oro uostų. Tiesioginiai skrydžiai į Prancūziją iš Rygos retesni ir turi mažiau krypčių, o štai tiesioginiai skrydžiai iš Varšuvos į Prancūziją galimi į:

  • Bordo oro uostą;
  • Grenoblio oro uostą;
  • Liono Saint Exupery oro uostą;
  • Nicos oro uostą;
  • Paryžiaus Buvė oro uostą;
  • Tulūzos Blanjako oro uostą.

Tad rinktis tikrai yra iš ko, bet nepamirškite, jog ir skrendant iš kaimyninių šalių, lėktuvo bilietas į Prancūziją bus pigesnis, jei dairytis pradėsite likus pusei metų iki išvykimo datos. Bon Voyage!

Skrydžiai į Prancūziją

Skrydžiai iš Prancūzijos